GENOSER

EKİP

Mert GENÇ

Mert GENÇ

İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra 2004 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden onur derecesiyle mezun oldu. 2007 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı Anabilim dalında "Performans Esaslı Deprem Analizi" konusunda yüksek lisansını tamamladı. Yüksek lisansı sırasında Nato Vecihi Akın Karargahının deprem performansı belirleme ve güçlendirme projesinde statik mühendisi olarak görev aldı. Yapısal tasarım konusunda profesyonel çalışma dönemi sonrası 2011 yılında Serdar Kırnaz'la birlikte Genser’i kurdu. Uzmanlık ve çalışma alanları; rüzgar türbini kule temelleri, rüzgar türbinlerinin deprem analizleri, yapısal çelik tasarımı ve performansa dayalı yapı analizidir. Rüzgar türbini temellerinin boyut optimizasyonu ve geoteknik analizi, yer değiştirme esaslı çelik yapı tasarımı ve pratikteki uygulamaları konusunda çalışmalarına devam etmektedir.
Serdar KIRNAZ

Serdar KIRNAZ

Aydın Lisesi’ni bitirdikten sonra 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliğinden mezun oldu. Çeşitli konut projelerinde şantiye şefliği yaptıktan sonra yapısal tasarım konusunda çalışmalarına başladı. 8 yıllık profesyonel çalışma dönemi sonrası 2011 yılında Mert Genç'le birlikte Genser’i kurdu. Uzmanlık ve çalışma alanları çok katlı betonarme yapı projeleri, çelik endüstri binalarının ve bina türü olmayan çelik yapıların tasarımı, mevcut binaların deprem performans analizleridir. Deplasman esaslı çelik yapı tasarımı ve uluslararası tasarım yönetmeliklerinin pratikteki uygulamaları konusunda da çalışmalarını sürdürmektedir.
İlknur KARA

İlknur KARA

İzmir Kipa 10.yıl lisesini bitirip, 2010 yılında Afyonkocatepe Üniversitesi Bolvadin MYO İnşaat Bölümünden mezun oldu. Aktif çalışma hayatına 2011 yılında Genser ile başladı. Çelik yapı imalat resimlerinin üretilmesi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Recep GÖZTEPE

Recep GÖZTEPE

Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Yapı Ressamlığı Bölümü ve sonrası Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksek Okulu İnşaat Bölümünü 2010 yılında bitirdi. Pal Grup bünyesindeki çeşitli şantiyelerde saha teknik personeli olarak çalıştı. Beton teknolojisi üzerine çeşitli akademik projelerde ve uygulamalarında proje asistanı olarak görev aldı. 2012 yılında Genser ekibine katıldı ve betonarme ve çelik yapıların uygulama projeleri çiziminde çalışmalarını sürdürmektedir
Fırat ŞAHİN

Fırat ŞAHİN

Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünü bitirip Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu MYO, İnşaat Bölümü’nden 2013 yılında mezun olduktan sonra Genser ekibine katıldı. Çelik yapıların uygulama projeleri çiziminde, çelik yapı imalat resimlerinin detaylandırılması ve güneş enerji sistemlerinin (GES) projelendirilmesi konularında çalışmaktadır
Fikriye COŞKUN

Fikriye COŞKUN

Çınarlı Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünü bitirip Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu MYO, İnşaat Bölümü’nden mezun oldu. 9 yıllık çalışma hayatından sonra 2014 yılında Genser ekibine katıldı. Betonarme yapıların uygulama projeleri ve çizimleri konularında çalışmaktadır.
Egehan VATAN

Egehan VATAN

Mersinli End. Meslek Lisesi, Makina Teknolojileri bölümünden 2014 yılında mezun oldu. Aynı yıl Ege Üniversitesi, Ege Meslek Yüksekokulu, Makina-Konstrüksiyon bölümüne başladı. GES projelendirme ve çizim konularında çalışmaktadır.
Cansu SAVAŞ

Cansu SAVAŞ

Özel Çağdaş Eğitim Kolejinden 2011 yılında mezun olduktan sonra , Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirip , 2016 yılında Genser ekine katıldı. Geoteknik çalışmalar ve Çelik yapılar konusunda çalışmalarına devam etmektedir.
Hatice Güneş BALAMİR

Hatice Güneş BALAMİR